ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Началото на седмицата на фондовия пазар на Русия бе белязано от най-голямото понижаване на котировките от „черния понеделник” 3 март, когато инвеститорите бяха наплашени от вероятността Русия да използва военна сила в Крим, пише вестник Коммерсант. В резултат на вчерашния ден индексите РТС и ММВБ паднаха с 2,4-3,3%.
препоръчано
Песимизъм цари и на валутния пазар, където курсът на долара се качи с 31 копейки, а на еврото с 62 копейки. Повод за активното обезценяване на активите в рубли стана изострянето на ситуацията в Източна Украйна, както и общия негативен фон на международните пазари.
Вижте част от листите на ДПС за изборите на 19 април (ОБНОВЕНА)
42572
преди 2 часа
Борисов, Делян Добрев и Дончев повеждат ГЕРБ в София
42751
преди 2 часа
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
129526
преди 2 часа


