ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бранителят на Ман Сити Венсан Компани заяви, че ще играе в клуба и през следващия сезон. 33-годишният белгийски национал има договор с "гражданите", който изтича на 30 юни.
"Ще играя следващия сезон в Манчестър Сити. Всички други спекулации в момента не важат. Сега съм част от тима, така че ще намерим изход от тази ситуация заедно. Връзката между мен и клуба няма да се промени. Мога да кажа едно нещо - ще играя и ще се опитам да спечеля още трофеи", заявява Венсан Компани.
Така се очаква скоро бранителят да преподпише със Сити. Венсан играе за "гражданите" от 2008 година насам.
препоръчано
"Гражданите" със сензационен удар на трансферния пазар?
28866
на 13.04.2019


