ГОРЕЩО
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе много важен законопроект още в първия работен ден на новия парламент
Америка
Конгресът на САЩ почете с минута мълчание жертвите от нападението в Ню Йорк
3509
на 02.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конгресът на САЩ почете с минута мълчание жертвите от терористичното нападение в Ню Йорк, пише The Hill.
От осемте убити двама са а американци, петима от Аржентина и един от Белгия.
препоръчано
Саюфуло Саипов, 29-годишен узбекистанец, е обвинен, че е врязал камион в тълпа пешеходци и велосипедисти в Манхатън. Той бе прострелян в корема, арестуван и отведен в болницата. Той е обвинен също така и в предоставянето на подкрепа за терористична организация.
Саипов съобщи пред следователите, че „се чувства доволен от направеното“ и пожела в болничната му стая да бъде закачено знамето на „Ислямска държава“.
свързани новини
ОТ ПЪРВО ЛИЦЕ! Христо разказа за касапницата в Манхатън
7622
на 02.11.2017
Фокус


