ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ЧАС ПИК
Константин Пенчев: На Мая Манолова ще й бъде много трудно, а аз минах по най-трудния път
8494
на 08.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"На Мая Маналова ще й бъде много трудно като омбудсман. Работата е ежеминутна, ежедневна, ежечасова. Хората ще имат в нейно лице своя защитник, какъвто имаха в мое лице", каза пред журналисти в парламента бившият омбудсман Константин Пенчев, който днес беше избран от депутатите за член на Конституционния съд.
препоръчано
"Най-голямата чест за един юрист е да бъде избран за съдия в Конституционния съд. Минах по най-трудния път. От трите квоти тази е най-трудната за преминаване”, поясни Пенчев. "Това е коренно различна работа и различно предизвикателство. Надявам се да не посрамя името си и да бъда независим и почтен, какъвто съм бил винаги", каза Константин Пенчев.
свързани новини
Константин Пенчев бе избран за член на Конституционния съд
8144
на 08.10.2015


