ГОРЕЩО
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
ЕКСПЕРТНА ПРОГНОЗА: Ако Ормузкият проток остане затворен с месеци, цените могат да скочат до небесата
В неделя местим часовниците с час напред
"ТВЪРДАТА РЪКА"! Ще започне ли Дечев да арестува кметовете на ГЕРБ по модела на вдъхновителя си Рашков...
ВАЛИ! Сутрешното слънце мами, трупат се нови дъждовни облаци, прегърмява (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британката Джоана Конта се наложи над поставената под №1 Винъс Уилямс в три сета и за първи път в кариерата си се пребори за титла от турнир на Женската тенис асоциация.
препоръчано
Конта стана победителка в надпреварата в Станфорд с награден фонд $753,000. Два часа и 18 минути бяха необходими на Конта, за да надиграе поставената под №1 американка със 7-5, 5-7, 6-2.
Гаел Монфис в същото време победи 37-годишния Иво Карлович с 5-7, 7-6 (8-6), 6-4 и спечели титлата на турнира "Сити Оупън" във Вашингтон. За французина това е шести трофей в кариерата му. Той си тръгва от Вашингтон с 348 200 долара от наградния фонд и 500 точки за световната ранглиста.
Гришо не пести пари в любовта! Изненада Никол с уникален подарък
35906
на 13.07.2016
Гришо със зашеметяваща снимка, Никол ли я направи? (ФОТО)
49368
на 12.07.2016


