BG EN

Контузия спря Кузманов в Португалия

Тенис

Контузия спря Кузманов в Португалия

6637
на 09.04.2021
Контузия спря Кузманов в Португалия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втората ракета на България в мъжкия тенис Димитър Кузманов получи травма, която няма да му позволи да продължи участието си на чалънджъра в Оейраш, Португалия.

препоръчано

Става дума за контузия в лакътя на дясната ръка, която изпраща съперника му Гастао Елиаш на полуфинал без игра в 1/4-финалите.

В Оейраш пловдивчанинът Кузманов постигна две победи без да даде сет на съперниците си. 27-годишният Кузманов ще се изкачи на рекордното за него 240-о място в световната ранглиста в понеделник, информира БНР.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Бунт в Подуяне заради кризата с боклука (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Бунт в "Подуяне" заради кризата с боклука (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК