BG EN

Контузия спря Цветана Пиронкова в полуфиналите в Нотингам

Тенис

Контузия спря Цветана Пиронкова в полуфиналите в Нотингам

5933
на 20.06.2021
Контузия спря Цветана Пиронкова в полуфиналите в Нотингам
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цветана Пиронкова отпадна на полуфиналите на турнира по тенис на трева на ITF в английския град Нотингам с награден фонд 100 000 долара и гостоприемство, съобщава „Трафикнюз”.

препоръчано

Пиронкова се отказа след края на първия сет срещу Арина Радионова (Австралия), спечелен с 6:4 от съперничката й.

свързани новини

Българката взе решение да прекрати участието си като надеждите са решението да бъде превантивно. През другата седмица тя ще участва в квалификациите на Уимбълдън, заради което прецени, че няма смисъл да рискува с продължаването си в мача.

С класирането си за полуфиналите на състезаението Пиронкова заработи 4 473 долара и 55 точки за световната ранглиста, с което събира 778 точки и се изкачва до 102-ото място в класацията на WТА и от понеделник отново ще бъде първа ракета на България.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК