ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общо 600 грама марихуана бяха иззети при специализирана акция на плевенската полиция, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР.
препоръчано
Първата част от операцията е проведена на ул. „П. Р. Славейков“ в Плевен, когато органите задържат 31-годишен жител на Тръстеник. При обиска в колата му е намерен прикрит плик с марихуана, чието тегло е 300 грама.
При последвалото претърсване в дома на мъжа в Тръстеник, в избата са открити още два стъклени буркана, съдържащи също 300 грама от забранената трева.
31-годишният е задържан за 24 часа. Уведомен е дежурен прокурор при РП - Плевен. Образувано е досъдебно производство за престъпление. Продължава работа разследващ полицай.
свързани новини
19-годишен колабира след като се напуши с марихуана
11437
на 23.02.2016
Иззеха 8 кг марихуана при спецакция в Бобов дол
5912
преди 3 часа
ПЪЛНА МИСТЕРИЯ: Какво става с Културиста, Релето и Йожи от "Наглите"?
92733
на 06.12.2025
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Простреляха мъж в центъра на София
80207
на 06.12.2025


