BG EN

Конфискуваха 37 килограма контрабанден тютюн

Крими

Конфискуваха 37 килограма контрабанден тютюн

3978
на 02.01.2015
Конфискуваха 37 килограма контрабанден тютюн
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столични полицаи иззеха 37 кг нарязан тютюн без акцизен бандерол, съобщиха от пресцентъра на МВР.  

препоръчано

В края на годината в хода на специализирана полицейска операция по линия на противодействие на разпространение на акцизни стоки без бандерол бил задържан И.Г. - на 24г. от Гоце Делчев. При последвалите процесуално-следствени действия, в автомобила, с който младият мъж се придвижвал, полицаите намерили и иззели тютюна без бандерол.

Мъжът бил отведен с полицейска мярка до 24 часа, а по случая било образувано досъдебно производство. След доклад на материалите в Софийска районна прокуратура на И.Г. било повдигнато обвинение за извършено престъпление по чл.234 ал.1 от НК и наложена мярка за неотклонение „подписка”.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК