ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Датската столица Копенхаген е най-добрият град за живот в света според класация на британското сп. "Монокъл", цитирана от ИТАР-ТАСС. Изданието следи проблемите на мегаполисите, недвижимата собственост, начина на живот и туризма.
препоръчано
На второ място в класацията е Токио, на трето Мелбърн. Следват Стокхолм, Хелзинки, Виена, Цюрих и Мюнхен. Първата десетка допълват японските градове Киото и Фукуока. За определянето на най-удобните за живот градове съставителите на класацията са отчитали много показатели, като развитие на икономиката, ниво на престъпността, ефективност на транспорта и културния живот.
Стотици непълнолетни мигранти живеят по улиците на Сеута
7282
преди 1 часа
Европейските борси затвориха преобладаващо възходящо
6034
преди 4 часа
Великобритания обяви нов пакет санкции срещу Русия
9378
преди 12 часа
Полша започна подготовката за посещението на папа Лъв XIV
8945
преди 15 часа


