ГОРЕЩО
След 7:1 идва истинската битка: Германия чака Кот д‘Ивоар в Торонто
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА специално за ПИК TV: Идват големи жеги до 35 градуса - сега е времето за море! Юли ще е... (ВИДЕО)
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев: Нямаме проблем с инфлацията
СЛЪНЧЕВО! Облаци се скупчват над планините следобед, температурата гони 29° (КАРТИ)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки врачани се включиха в корейски младежки лагер. Днес градът под Околчица домакинства проявата инициирана от източноазиатските представители в областта. Богатата програма започна от 9 ч. и ще продължи до 21 ч. в младежкия дом.
препоръчано
Само за първите няколко часа културното средище се изпълни с мераклии да се насладят на всички корейски чудатости – език, храна, песни и игри. Специално за мероприятието пристигнаха и 12 студенти от Сеул.



свързани новини
Сърбия помага на Враца да обнови плувния басейн в града
10906
на 17.08.2015
ОПАСНОСТ! Варненски плаж крие риск за здравето
9167
преди 2 часа
Директорът на РДНСК в Ловеч е депозирал оставката си
10337
преди 12 часа


