ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерката на БСП Корнелия Нинова яхна байк по ангуц и бяла блузка, с който даде старт на велопохода на колоездачи от цялата страна до връх Шипка. Така приключи Националното съвещание на БСП, което се проведе в града и реши, че на 14 август при всички случаи ще обяви кандидатури за президент и вицепрезидент.
препоръчано
Нинова препаса през ръкава си лентичка с трикольора на България, нахлупи бейзболна шапка и получи слънчеви очила от ПИК, тъй като слънцето в Габрово пече много силно.
Лидерката на БСП в първия момент завъртя неуверено педалите, но след това смело пое напред. Тя едва ли ще стигне до Шипка с колоездачите, но при всички случай ще връчи наградата на победителя на върха.
свързани новини


