BG EN

Коронавирусът удари "Ролан Гарос"

Тенис

Коронавирусът удари "Ролан Гарос"

6297
на 26.05.2022
Коронавирусът удари Ролан Гарос
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чешката тенисистка Мари Боузкова прекрати участието си на Откритото първенство на Франция преди двубоя й от втория кръг, защото е дала положителен тест за коронавирус.

препоръчано

Тя е първият състезател на тазгодишното издание на турнира от Големия шлем, който отпада поради тази причина.

Боузкова трябваше да играе срещу 31-ата поставена Елизе Мертенс от Белгия.

23-годишната чехкиня заяви в социалните мрежи, че се надява да се почувства по-добре и да се върне на корта.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК