ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След напрежението от предишния ден Косара все пак реши да даде шанс на Васил и му поднесежълтата си роза - като символ на останалите чувства и възможност за ново начало.
Въпреки вътрешните си колебания, тя призна, че очаква занапред розите ѝ да идват само от него. Но този жест не означава, че съмненията ѝ са изчезнали. Още на следващия ден Косара започна да се пита дали не е направила грешка.
"Последните дни виждам неща, които не ми допадат", сподели тя с Любомира и Мартин.
Повод за раздразнението ѝ е случка от срещата ѝ с Васил на катамарана - зад кадър тя се "фръцнала на шега" за нещо дребно, а по-късно Васил я изобличил в кадър, че реагира остро.

"Не е редно такива неща да се говорят пред хората. Това се обсъжда насаме", каза тя.
Любомира се опита да обобщи ситуацията с репликата: "От мухата става слон". А Мартин пък я посъветва: "Не мисля, че имате търкания. Просто затворената среда ви влияе".
Въпреки това Косара не е убедена, че Васил е мъжът, когото търси. Мартин от своя страна също смята, че Васил не е мъжът за Косара, но не крие че ергенът е сериозен в намеренията си към нея: "Ти си му прайм таргет". Косара бе категорична: "Има няколко дни изпитателен период", писа "Хотнюз".



