ГОРЕЩО
Георги Марков ИЗБУХНА пред ПИК с ТЕЗИ истини срещу пропагандата на Сорос за Виктор Орбан
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
СВЕТЪТ ДНЕС
Косовският премиер Харадинай: Играта с границите е опасен експеримент
8857
на 12.09.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изолацията на Косово е много по-голям проблем от визитата на сръбския президент Александър Вучич в Косово. Това каза косовският премиер Рамуш Харадинай.
препоръчано
"Моята задача е да спазвам Конституцията. Ние сме длъжни да запазим териториалната цялост и границите... Играта с границите и териториите е опасен експеримент. Призовавам всички да бъдат много внимателни, заяви още Харадинай, цитиран от БНР. По-късно косовският премиер опроверга информациите, че е заминал спешно в Албания за среща с премиера Еди Рама.
Президентът на Косово отново поиска размяна на територии със Сърбия
12425
на 11.09.2018
ЕС позволи на Вучич да реабилитира Милошевич в Косово
15880
на 10.09.2018
Вучич възмутен от случилото се в Косово
16316
на 09.09.2018
Харадинай предупреди Вучич: В Косово не е безопасно за него
9076
на 09.09.2018


