BG EN

Косъма: Синът на Карамански е като мой

ЧАС ПИК

Косъма: Синът на Карамански е като мой

24743
на 17.12.2014
Косъма: Синът на Карамански е като мой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Коисъма от "Под прикритие" отглежда сина на Инво Карамански като свой. От години Александър Сано живее с Нели Атанасова, която има наследник от Кръсника. Иво-младши дори е приел фамилията на Александър и сега се казва Иво Карамански-Сано, пише столичен всекидневник. "Аз си го отглеждам. Давам му джобни. Гордае се с него, но рядко му го казвам", сподели бившият брат Мангасарян.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК