BG EN

Кофти! Забравете за плаж, до понеделник ще вали

ЧАС ПИК

Кофти! Забравете за плаж, до понеделник ще вали

8939
на 02.07.2015
Кофти! Забравете за плаж, до понеделник ще вали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Бургас вече вали, но според метеоролозите след полунощ ще се изясни. Ще духа до умерен вятър от север-северозапад. Минимални температури 13-18 градуса.

препоръчано

Утре денят ще започне със слънчево време, но още преди обяд отново ще се развие купеста и купесто-дъждовна облачност, от която по-късно може да превали и прегърми. Вятърът ще се ориентира от север-североизток. Максималните температури ще се понижат до 22-27 градуса.

Вълнение на морето около 2 бала. Температура на морската вода 22-24 градуса.

В дните до понеделник атмосферата ще остане неустойчива. На места ще има превалявания от дъжд и гръмотевици, които ще са по-интензивни в събота. Вятърът от север ще се усили. Ще остане хладно.

В понеделник вече ще е слънчево, с временни заоблачавания, но без условия да вали. Вятърът ще отслабне. Температурите ще се повишават.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за петък - Раците да запазят доброто си настроение, Везните да внимават с думите САМО В ПИК! Астроложката Алена с ексклузивен хороскоп за петък - Раците да запазят доброто си настроение, Везните да внимават с думите
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки: Радев допусна най-голямата политическа грешка през 2025 г. (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК