BG EN

Кошлуков се възмути: Отрязали 60-годишно дърво заради дюнерджийница! (СНИМКА)

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Кошлуков се възмути: Отрязали 60-годишно дърво заради дюнерджийница! (СНИМКА)

9396
на 02.05.2018
Кошлуков се възмути: Отрязали 60-годишно дърво заради дюнерджийница! (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Пазарджик е направена поредната мащабна инвестиция, дюнерджийница. За целта е отрязано около 60-годишно дърво, възмути се на страницата си във Фейсбук програмният директор на БНТ Емил Кошлуков, който е родом от града. 

препоръчано

Няма какво да добавя, всъщност не е удобно тук, че и деца има, допълва той.

"Не е имало сянка, затова са махнали дървото, за да направят сянка за децата, ядящи сочни дюнерчета. Какви добри хора", шегуват се под поста в социалната мрежа приятели на Кошлуков. 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (НА ЖИВО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК