ГОРЕЩО
МРАЧНО ВРЕМЕ! Облаци и дъжд над цялата страна - температурите ще варират между 10 и 15 градуса
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дете на 6 години е паднало тази сутрин от шестия етаж на жилищен блок в Габрово. От полицията потвърдиха за случая и уточниха, че става въпрос за инцидент.
препоръчано
Детето е откарано в Многопрофилна болница за активно лечение "Д-р Тота Венкова" в Габрово с много фрактури, но е без опасност за живота.
От полицията съобщиха още, че е извършен оглед и се провежда разследване под надзора на Районната прокуратура в Габрово.
Очаква се в следващите часове да бъдат изяснени обстоятелствата около падането на детето.
По-рано този месец ученик падна от четвъртия етаж на столично училище. Детето бе прието в "Пирогов" с тежка травма на гръбначния стълб и на двата крака.
свързани новини
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гимназист падна от четвъртия етаж на столично училище
73679
на 09.04.2025
НАПРЕЖЕНИЕ: Пловдивчани блокират кръстовище заради сграда на брега на Марица
1636
преди 12 минути
Русе става център на Дунавската стратегия през 2026 г.
7582
преди 12 часа
Бебе №100 се роди в плевенската болница „Св. Марина“
7979
преди 12 часа
Забраняват питейната вода в 9 села заради показатели за уран
11126
преди 14 часа


