BG EN

Кошмар за Ди Мария и семейството му

Футбол

Кошмар за Ди Мария и семейството му

6933
на 02.02.2015
Кошмар за Ди Мария и семейството му

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Звездата на Манчестър Юнайтед Анхел Ди Мария и семейството му са преживяли истински кошмар само няколко часа след победата на „червените дяволи“ над Лестър (3:1) в съботния следобед.

препоръчано

Аржентинецът и семейството му са станали жертва на ужасяващ опит за грабеж.

Трима въоръжени бандити са използвали инструменти, за да разбият дворната врата и да проникнат в имението на Ди Мария в Чешиър.

Престъпниците обаче са останали с празни ръце, тъй като алармата на имението се е активирала и те са избягали.

Инцидентът се е случил около 20 часа (местно време) в събота.

Съпругата на Ди Мария и неговата дъщеря са били в хола, когато бандитите са се опитали да проникнат в имението. 

26-годишният футболист, съпругата и дъщеря му са били евакуирани набързо от екип по сигурност на Манчестър Юнайтед, след което по-късно са били отведени в хотел, където са прекарали нощта.

В неделя Ди Мария бе засечен с Рейндж Роувъра си да минава през паркинга на хотела.

Полицията в Чешиър потвърди, че разследва случая./gong.bg

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК