BG EN

Кошмар! Ракията-убиец е произведена в цех

ЧАС ПИК

Кошмар! Ракията-убиец е произведена в цех

96101
на 28.12.2015
Кошмар! Ракията-убиец е произведена в цех
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Мустафа си дойде вкъщи и падна. После разбрахме, че е изпаднал в кома", разказа пред "Здравей, България" майката на един от мъжете, починали късно снощи след запой с алкохол-убиец в Якоруда.

препоръчано

Общо четири са жертвите на ракията. Te са от две компании - едната в Якоруда. В едната е бил 37-годишният Мустафа, който е бил на т. нар. "свинска сватба".

Двама негови приятели - Николай и Иван, се намират в болницата в Благоевград. "Заклахме едно прасе и решихме да пийнем малко ракия", разказа един от пострадалите, като уточни, че алкохолът бил закупен от техен познат. Другата компания, в която загиналите са трима, е консумирала ракия, произведена от същия човек.

Роднини на загиналия Мустафа посочиха, че през изминалата нощ е имало още двама натровени с алкохол, които са приети в болница.От проучване стана ясно,, че ракията е произведена в цех.

Полицията е иззела туби с малко вино и ракия, за да ги изследват. Носят се слухове, че ракията е купена от Фиата, който има дърводелски цех.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК