BG EN

КОШМАР! Тапата по АМ "Тракия" за Бургас е вече над 30 километра

Животът днес

КОШМАР! Тапата по АМ "Тракия" за Бургас е вече над 30 километра

12278
преди 3 часа
КОШМАР! Тапата по АМ Тракия за Бургас е вече над 30 километра
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Продължават километричните задръствания по АМ "Тракия". Шофьори сигнализират, че тапата посока Бургас е вече над 30 километра. Големите колони от автомобили започнаха да се увеличават още от ранните часове на деня.

препоръчано

"От 20-и км до 50 км. Пълни са и трите ленти", пише потребител на Фейсбук група.

Днес - 26 юни, около 14 часа трябваше да бъде пуснато движението по ремонтирания участък в платното за Бургас на АМ "Тракия“ на територията на Софийска област (между 33-и и 39-и км). Изпълнението на предвидените дейности е в заключителен етап – при 39-ия километър се полага последният асфалтов пласт, а в други части се полага пътната маркировка.

Нужно е обаче още време за работа по участък в област Стара Загора. Ремонтира се платното за София в отсечка с дължина от 21 км, между 208-и и 229-и км, като превозните средства преминават двупосочно в платното за Бургас. Очаква се движението по обновената отсечка да бъде пуснато до 3 юли.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК