ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Туристите в Алпите бяха официално предупредени, че кравите в района са опасни. Местните власти сложиха предупредителни табели и допълнителни ограждения, за да предпазят хората от големите животни.
препоръчано
Няколко души пострадаха от сблъсъци с крави, а една туристка дори беше убита. Именно туристите често се опитват да си правят селфита и видеоклипове с животните.
Когато имат телета, кравите са по-раздразнителни, а при фаталния случай с туристката били провокирани от кучето на жената, предава Нова телевизия.
На табелите пише да се стои далеч от кравите и да не се използват кучешки каишки, които са привързани за тялото на собственика.
Гръцки крави тормозят родопско село
11429
на 14.09.2018
Стадо крави стъпка и уби британски мултимилионер
19037
на 14.06.2017


