ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шведската полиция подозира, че сграда в малкия град Генарп е взривена, за да бъде обран монтирания в стената й банкомат, съобщи Асошиейтедпрес.
препоръчано
Ранени няма, макар и взривът да е разрушил две стени. Ако целта на крадците обаче е бил банкоматът, парите в него не може да са оцелели.
Полицията е получила сигнал за взрив в 03:00 ч. през нощта. На мястото веднага са изпратени специалисти по взривове, преди да започне разследване. Хората от съседните къщи са казали, че са видели няколко мъже наоколо веднага след взрива и са чули да потегля автомобил.
свързани новини
Изобретателност: Опитаха да ограбят банкомат като го издърпаха с въже
9808
на 11.02.2016


