ГОРЕЩО
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Три кражби са регистрирани през денонощието в Хасково. От дома на 43-годишна жена в жк "Орфей", са откраднати 500 лв. В жилището е проникнало след счупване на патрон на входната врата. Оперативната група, реагирала на сигнала установила и че на съседната врата липсва част от патрона.. 27-годишният собственик на апартамента съобщил, че са откраднати 2 500 лева.
препоръчано
От същия район край Хасково са били задигнати и 110 метра съобщителен кабел. И по трите случая са образувани досъдебни производства.
КЪРВАВА ДРАМА! Млад мъж от Велико Търново се застреля с ловна пушка
12634
преди 1 часа
Разкриха печатница за фалшиви пари в София (СНИМКИ)
9853
преди 3 часа
ЛУД ЕКШЪН! Гонка със скъпи коли и прострелян в Хасково (ВИДЕО)
19910
преди 5 часа
Митничарите във Видин задържаха недекларирани 200 000 евро в тир
5999
преди 5 часа


