BG EN

Кралят на Саудитска Арабия заяви, че страната му сътрудничи с мюсюлманските държави в името на тяхната независимост

Близък изток

Кралят на Саудитска Арабия заяви, че страната му сътрудничи с мюсюлманските държави в името на тяхната независимост

2953
на 07.02.2016
Кралят на Саудитска Арабия заяви, че страната му сътрудничи с мюсюлманските държави в името на тяхната независимост
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кралят на Саудитска Арабия Салман бен Абдел Азиз ал Сауд заяви, че страната му си сътрудничи с мюсюлманските държави по света за защитата на независимостта им, предаде ТАСС.

препоръчано

„Ние сътрудничим с арабските и с мюсюлманските държави за защитата и гаранцията на тяхната независимост“, отбеляза монархът. Той каза, че страната му има право на самозащита и поиска от другите държави „да не се намесват във вътрешните дела на Саудитска Арабия“.

Думите на краля идват дни след като от Рияд се чуха заявления, за „готовност за наземна операция в Сирия в състава на международната коалиция, оглавявана от САЩ“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат (НА ЖИВО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК