ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски: Аз ще бъда най-отпред и ще ви водя! ДПС ще следва мисията си - това са хората! (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ОПТИМИСТИЧНА ТЕОРИЯ! Процедурата по свръхдефицит може да е бърза, ако кабинетът "Радев" направи...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Красимир Янков от БСП коментира в сутрешния блок на ТВ7 темата за чуждите самолети, които ще охраняват въздушното ни пространство.
препоръчано
По думите му това не може да се случва с едноличното решение на който и да е политик. Резултатите от последните парламентарни избори са такива, че самият Бойко Борисов не може да взима еднолични решения, каза депутатът от БСП. Президентът да свика КС по национална сигурност и въпросът за охраняването с чужди самолети да влезе като точка, защото това касае националната ни сигурност, каза Красимир Янков.
Трябва да е ясна позицията на правителството колко бежанци можем да приемем и до кога може да ги приемем, допълни той.
свързани новини
Нова находка в Хераклея Синтика
6179
преди 35 минути
Рецидивист заплаши с пистолет хора в магазин в Лом
5056
преди 50 минути


