ГОРЕЩО
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
21-годишен мъж от Велико Търново е обвинен в унищожаването на прозорци, ролетни щори и врата на къща в с. Първомайци. Деянието е извършено на 1 януари тази година. След проведени действия по разследването криминалистите влезли в дирите на извършителя – Д. Н., известен на полицията и осъждан.
препоръчано
Станало ясно, че вандалството било отмъщение срещу стопанина на дома, с когото майката на младежа съжителствала преди време. Същия ден мъжът я открил при друг и й нанесъл побой.
След доклад на материалите в прокуратурата синът е привлечен като обвиняем. Наложена му е мярка за неотклонение "подписка".
КЪРВАВА ДРАМА! Рогоносец кастрира любовника на съпругата си, после я закла
47942
на 01.11.2016
Известен пловдивчанин намери порно на съпругата си и любовника й
271005
на 27.03.2016
Мъж прободе с нож любовника на жена си
9559
на 26.02.2014


