BG EN

Кремена Халваджиян обяви 8 март за соцпразник

Кремена Халваджиян обяви 8 март за соцпразник

2720
на 06.03.2026
Кремена Халваджиян обяви 8 март за соцпразник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Ако трябва първосигнално да отговоря, за мен 8 март е много соцпразник. Иначе изпитвам уважение към този ден, защото за мен той е празник на майката".

препоръчано

Това каза за "България Днес" стилистката Кремена Халваджиян, която признава обаче, че я радва фактът, че внуците в дома ѝ се радват и с нетърпение очакват 8 март.

"Обичам да получавам цветя и подаръци, но аз съм жената, която получава най-много цветя, защото съпругът ми не пропуска нито празник, нито делник, в който да ми подари цветя. Изтъркано ще ви прозвучи, но уважението към жените трябва да се случва и да се показва всеки ден", убедена е Кремена.

По думите ѝ обаче синът ѝ Бебо рядко се сеща да ѝ подарява цветя. "Той не е много по тези неща, той е традиционалист, но у дома повече се цени Цветница, когато аз имам имен ден, и тогава синът ми не пропуска да ми подари букет", разказва Кремена Халваджиян.

Тя споделя още, че в момента със съпруга ѝ са на обиколка в Северна Италия, около Венеция.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК