Кривия по спешност в болница, вдигнал кръвно заради трансфера на Тодор Неделев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният директор на "Ботев" (Пд) Александър Александров-Кривия е вдигнал кръвно от новината, че звездата на тима Тодор Неделев е отпътувал без разрешение от клуба си за преговори в Германия. Тошко информирал шефовете си, че заминава с баща си Любчо за Германия и ще се върне вечерта. Александров така се развълнувал, че дори минал на преглед в пловдивска клиника, за да се успокои, че всичко с него е наред, пише "Труд".
Впоследствие се оказа, че Неделев е заминал не за Германия, а за австрийската столица Виена, където е минал медицински прегледи. Изненадващо за мнозина пловдивчанинът ще подпише с местния Ред Бул (Залцбург).
Припомняме, че лично босът на "червените бикове" - милиардерът Дитрих Матешиц, изпрати личния си самолет за Тодор Неделев.


