BG EN

Крими легенда от Бургас е открит мъртъв, подозират свръхдоза

ЧАС ПИК

Крими легенда от Бургас е открит мъртъв, подозират свръхдоза

125840
на 29.10.2024
Крими легенда от Бургас е открит мъртъв, подозират свръхдоза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Крими легендата Светослав Манолов от бургаския ж.к.“Възраждане“ е открит мъртъв преди часове, пише Флагман.бг.

препоръчано

Той е намерен в апартамента си на ул.“Уилям Гладстон“, а първоначалният оглед дава индикации на полицията да смята, че смъртта му е настъпила след свръхдоза.

Тялото е било откарано в Съдебна медицина, предстои аутопсия. 

Светослав Манолов е на 37 години, осъждан, арестуван за множество криминални деяния. Добре познат е на органите на реда, както и в кримисредите.

Преди две години той и негови авери бяха задържани заради грабеж до ОУ „Княз Борис I“. 

Адресът, където е открито тялото му, е познат и на парамедиците, които през годините са получавали множество уж спешни повиквания. Отзовали се на адрес те виждали неадекватен младеж, който им искал хапче за глава.

 

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК