Кристиан Вигенин жертва на снега! Министърът си счупи ръката! (обновена)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи Кристиан Вигенин е счупил ръката си. В момента той се намира в Правителствена болница за лечение. Това обяви изненадващо в предаването "120 минути" по "Би Ти Ви" водещият Светослав Иванов.
По предварителна програма той трябваше да му гостува в студиото, за да коментират актуални политически събития от седмицата.
Все пак в телефонна връзка с предаването Вигенин успя да се включи в предаването. Той обяви, че предстои да му се направи рентгенова снимка и ръката му да бъде гипсирана.
Стана ясно, че причина за инцидента е времето: "Лошите метеорологични условия ми изиграха лоша шега", каза министърът, който паднал на път за студиото на "Би Ти Ви".
Вигенин се съгласи да разговаря с Иванов. "Това е най-странното място, от което съм давал интервю", уточни той.
Водещият му отвърна: "И аз се чувствам странно, досега не съм взимал интервю от човек в болница със счупена ръка". Той се пошегува, задавайки въпрос за пътували до Сирия депутат от БСП, който предизвика един от скандалите на изминалата седмица: "Вашият колега Страхил Ангелов отиде до Сирия и се върна невредим, а вие успяхте тук да си счупите ръката".


