BG EN

Круизен кораб се върна заради силна буря в Атлантическия океан

СВЕТЪТ ДНЕС

Круизен кораб се върна заради силна буря в Атлантическия океан

9197
на 11.02.2016
Круизен кораб се върна заради силна буря в Атлантическия океан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Круизният кораб "Anthem of the Seas" прекъсна пътуването си на Бахамските острови заради силна буря в Атлантическия океан. Корабът се върна в порт Либърти, щата ню Джърси, съпроводен от два влекача и катер на бреговата охрана на САЩ. На борда са пътували 4 500 пасажери и 1 600 души екипаж.

препоръчано

Решението за връщане на круизния кораб бе взето от компанията собственик "Royal Caribbean International", когато съдът попадна в силна буря край бреговете на Северна Каролина. По данни на Националното управление за океански и атмосферни изследвания на САЩ скоростта на вятъра е достигала 122 км в час, а височината на вълните - 9 м. /ТАСС

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК