ГОРЕЩО
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПАК НА АВАРИЕН БУТОН: Ще ги спаси ли лист хартия? Тази жена ЖЕГНА Мирчев в ефир за вечния план на ДБ
ШОК! Откриха тяло на младо момиче в столичния квартал "Надежда"
Футбол
Крушарски изби рибата след боевото реми с Копенхаген: Ще им скъсаме зад***ите в Дания
9300
на 06.08.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски коментира в типичния си стил равенството 1:1 срещу Копенхаген от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите.
препоръчано
"Това е радост за цяла България. Има една българска повеля. Видях на бензиностанция министър-председателя. Жалко, че не успях да го позная на бензиностанцията, но ето какво се получи - щастие за Локомотив. Дано отборът върви нагоре. Не съжалявам за нищо, нас ни цакат от съдийската гилдия. Мислят ни още за трета държава. Навсякъде с лоби не върви. Нищо, пак ще ги бием и там. Ще им скъсаме задниците. Ще има победа", закани се Крушарски пред камерите на Диема спорт.
свързани новини
Локо (Пд) спря Копенхаген с 1:1
9203
на 06.08.2021
Венци Стефанов с ГРЪМОВНА НОВИНА за Славия
21496
преди 52 минути
ЦСКА поиска смяна на съдията за мача с Лудогорец
5769
преди 4 часа
Новият собственик на Левски стартира ключови преговори
11292
преди 6 часа
В Алжир възхитени от халф на Левски
7326
преди 7 часа


