BG EN

КРЪВ В КЮСТЕНДИЛ: Цигани млатиха посетители в заведение. Един убит, петима в болница

Региони

КРЪВ В КЮСТЕНДИЛ: Цигани млатиха посетители в заведение. Един убит, петима в болница

96321
на 17.02.2019
КРЪВ В КЮСТЕНДИЛ: Цигани млатиха посетители в заведение. Един убит, петима в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Масово сбиване станало малко след 7 часа тази сутрин в заведение в центъра на Кюстендил между младежи, роми и посетители на дискотеката. По първоначална информация при сбиването един е починал след пробождане с нож, а петима с наранявания с нож и твърди предмети са закарани в районната болница, съобщава БНР. Единият от пострадалите е в много тежко състояние и вече е в операционната зала. Починалият мъж е 35-годишен, уточняват от полицията.

препоръчано

Централната градска част е отцепена от полиция, която пренасочва движението по обходни маршрути.

Екип криминалисти прави оглед на мястото на сбиването и около заведението, което се намира на 20-30 метра от централния площад „Велбъжд“.

Предприети са незабавни полицейски действия за установяване и задържане на участниците в инцидента, уведомен е дежурен прокурор от окръжната прокуратура.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК