BG EN

Куба иска да подпише договори със САЩ преди оттеглянето на Обама

СВЕТЪТ ДНЕС

Куба иска да подпише договори със САЩ преди оттеглянето на Обама

4572
на 08.12.2016
Куба иска да подпише договори със САЩ преди оттеглянето на Обама
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Куба съобщи, че се надява да подпише поне половин дузина споразумения със Съединените щати, преди бизнесменът Доналд Тръмп, който заплаши да провали сближаването между враговете от Студената война, да стане президент на 20 януари, предаде Reuters.

препоръчано

Кубински и американски представители проведоха разговори в Хавана за обсъждане какво ще може да свършено през оставащите седмици от мандата на президента Барак Обама, разбирайки се за уреждането на повече визити на високо равнище и технически срещи. 

Колкото повече Куба и САЩ задълбочават разведряването на отношенията, токова по-необратимо то ще стане, коментира анализатор. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК