ГОРЕЩО
ТЛЪСТИТЕ ПАЧКИ ИЗТЪНЯВАТ! МЗ променя заплатите на болничните директори: Ето колко ще получават
НОВО РАЗКРИТИЕ: Имало е подаден сигнал в социалните служби за едно от децата, замесени в убийството в Пловдив
Изборът на Бургас за домакин на "Евровизия" е шамар срещу ППДБ и Васил Терзиев, който превърна София в кочина
Разкриха ЦЯЛАТА ГРОЗНА ИСТИНА за смъртта на Марадона
Румънски генерал след падането на дрона у нас: Операция под фалшив флаг - възможно е целта да е била да бъде обвинена Украйна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Именно културно-историческите маршрути са приоритет. Това заяви в „Още от деня“ по БНТ археологът и съветник на културния министър проф. Николай Овчаров. По думите му 500-те години робство са причината паметниците ни да не са в добро състояние.
препоръчано
Българската археология има добри кадри, категоричен бе професорът, който изрази убеждение, че ще бъдат отпуснати средства, за да бъде развит културно-исторически туризъм. Всички ние трябва да работим в един синхрон, в основата на който да е Министерство на културата, заключи проф. Николай Овчаров.


