BG EN

Кунева ни "превежда" писмото на френския и германския посланик

Политика

Кунева ни "превежда" писмото на френския и германския посланик

5391
на 10.07.2013
Кунева ни превежда писмото на френския и германския посланик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Писмото на посланиците на Германия и Франция е последно предупреждение за България. След това изявление можем да очакваме само всички 27 страни да замразят членството на България в ЕС и вземането на решения, като се надявам да не се стигне дотам. Това предупреди в Русе Меглена Кунева, цитирана от БТА.

препоръчано

Тя дешифрира посланието на двамата дипломати като определи, че "часът е дванайсет без една секунда" и безпрецедентната им декларация е отношение на столиците на тези държави - а те са "моторът на Европа".

"Това е отношение на едно правителство, доминирано от социалисти, каквото е правителството на Франция, и едно правителство, доминирано от ЕНП, каквото е правителството на Германия", отбеляза Кунева и допълни, че ЕС е абсолютно единодушен в оценката какво се случва в България.

По думите й писмото казва "Осъзнайте се. Разчитаме повече на хората, които са на улиците, отколкото на политиците, представени в парламента".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 104
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК