BG EN

Купуваме билети за влака със SMS

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Купуваме билети за влака със SMS

3781
на 01.11.2012
Купуваме билети за влака със SMS
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За да закупи билет с SMS, пътникът ще трябва да изпише инициалите на първоначална и крайна гара със средно тире между тях. За целта на всички гари по линията София-Мездра в близките дни ще поставят информационни табла с инициалите им. След като изпрати SMS-а, пътникът ще получи отговор, който ще съдържа уникален код. Именно този код ще бъде проверяван от кондукторите във влака чрез специално устройство, за да бъдат избегнати измамите, каза Димитър Костадинов.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК