BG EN

Куриерски бус на "Спиди" се разцепи след удар в стълб на Околовръстното (снимки)

ЧАС ПИК

Куриерски бус на "Спиди" се разцепи след удар в стълб на Околовръстното (снимки)

121049
на 19.05.2014
Куриерски бус на Спиди се разцепи след удар в стълб на Околовръстното (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сериозна катастрофа стана по-рано днес на Околовръстното шосе на София, както ПИК съобщи.

препоръчано

Куриерски бус на "Спиди" се разцепи след удар. По думи на колеги на шофьора жертви няма, а пратките се претоварват в друг бус на фирмата. 

Товарният микробус се е движил в посока Перник и Кулата, когато се отклонил от платното, качил се на разделителната ивица и се ударил челно в стълб.

По асфалта няма спирачен път, полицията изяснява причините за инцидента, съобщава Булфото, която публикува снимки от инцидента.

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК