ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
Региони
КУРИОЗ: В община Елена също отиват на балотаж при резултат 49.99% за единия кандидат
14339
на 01.11.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две стотни разделиха великотърновската община Елена от това да си избере кмет още на първия тур.
препоръчано
При 100% преброени протоколи става ясно, че кандидатът на ГЕРБ Дилян Млъзев печели 49.99%. Условието за избор на кмет от първи тур е кандидатът да е събрал над 50% от гласовете.
Така следващата неделя Млъзев ще се изправи на балотаж срещу кандидата на "Български възход" Петър Димитров, обяснява БНТ.
свързани новини
ИЗБОРЕН ПАРАДОКС: Нито един кандидат за кмет в търговищкото село Ралица
12602
на 20.10.2023
Друг куриозен случай имаше в бобовдолското село Долистово, където се оказа, че един от кандидатите за кметове не е получил нито един глас, включително не е отишъл да гласува и за себе си.
В село Горно Камарци пък отиват на балотаж само заради един глас "Не подкрепям никого".



