ГОРЕЩО
Кючюк, Минчев, Теодора Георгиева, Андрей Гюров, Благо Коцев и Ицо Хазарта за екзотика - разкатахме й фамилията на тая клета Европа
Делото за убийствата на хазартни конкуренти срещу Черепа изчезна в прокуратурата
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА: Асен Василев загуби на първа инстанция делото срещу Тошко за 250 бона (ДОКУМЕНТ)
Второ „да”: Мария Филипова е приела да поеме поста на служебен премиер
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комшийски екшън разбуни духовете в блок на Сточна гара в Пловдив. 79-годишната Ангелина Гергова и 20 години по-младата от нея Марияна Кадийска се скарали, а разпрата приключила в Спешното отделение, пише "Марица".
препоръчано
И двете ръце на Ангелина са гипсирани, лицето й все още е в синини и охлузвания. Възрастната жена не може да се обслужва сама, а трябва да се грижи и за съпруга си, който е на легло.
„Слизах по стълбите, когато от апартамента си излезе Марияна Кадийска. Блъсна ме по стълбите и аз полетях по лице един етаж надолу, а тя избяга и се скри в апартамента си”, разказва възрастната жена. Марияна Кадийска обаче отрича всичко.
свързани новини
Бум на варицела в Пловдив
28859
на 30.05.2016
Закопчаха издирвания шофьор за зверския побой в Пловдив
12205
на 30.05.2016
Крадци задигнаха 1800 лева и злато от апартамент в Пловдив
10428
на 29.05.2016


