ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж бе нахапан жестоко от куче в Несебър. Четириногото е било без повод.
препоръчано
Община Несебър има действаща наредба, която ясно изисква кучетата да бъдат извеждани с повод, а в определени случаи и с намордник.
От Сдружение "Обществен съвет Несебър" веднага настояха за проверки по случая. От там са категорични, че трябват по-високи санкции за стопаните, които оставят кучетата си без надзор.
"Днес пострада възрастен човек. Но утре това може да бъде дете. Никой няма право да поставя околните в риск поради безотговорност, самонадеяност или липса на елементарна обществена култура", пише в позицията на "Обществен съвет Несебър".
свързани новини
Домашно куче нахапа 5-годишно дете в Софийско
20018
на 15.12.2025
Куче нахапа дете в Казанлък
15008
на 09.07.2025


