ГОРЕЩО
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
Константин Мишев приключи Асен Василев: Всичко в този човек е смешно. Пълничък и ококорен КАУДИЛЬО, но с мечта да ръководи
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хасковските хирурзи се борят в момента за живота на 36-годишна жена, която е била намушкана с нож в гърдите на три места. Инцидентът е станал преди няколко часа във вилна зона „Каменец“.
препоръчано
Към момента няма арестуван. Знае се, че междусъседски скандал е в основата на кървавата касапница, съобщава Дарик.
Лекарите обяснили на полицаите, че има опасност за живота на пострадалата, съобщиха от пресслужбата на ОД на МВР в Хасково.
В момента криминалисти правят оглед на мястото.
Намушкаха млад мъж след сбиване в София, в болница е с тежък кръвоизлив
16416
на 09.04.2016
КЪРВАВА СВАДА В БЯЛА СЛАТИНА! Намушкаха 60-годишен мъж след лют спор
9433
на 03.04.2016
Намушкаха 27-годишен в заведение в Бяла
5145
на 16.11.2015
Намушкаха мъж с вила в Монтанско
5948
на 12.06.2015


