BG EN

Кървавият британец, който размаза сънародничка с чук в Раданово, оставил на произвола жена и две деца

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Кървавият британец, който размаза сънародничка с чук в Раданово, оставил на произвола жена и две деца

10048
на 01.05.2016
Кървавият британец, който размаза сънародничка с чук в Раданово, оставил на произвола жена и две деца
Автор:   ПИК

45-годишният Лий Шипстън не плаща издръжка, бившата му съпруга не чувала нищо за него от 10 години

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

45-годишният британец Лий Шипстън, който зверски уби сънародничка с чук в търновско село Раданово е зарязал бившата си жена и четирите им деца без да плаща издръжка, съобщи thesun.uk, цитиран от 24 часа.

препоръчано

"Ние се разделихме преди 18 години и не съм чувала нищо за него от 10 години, въпреки че имаме две дъщери. Знаех, че е в Португалия, преди да се премести в България. Не знам какво прави там. Докато бяхме заедно той бе електротехник. След това чух, че кара автобус и камиони", казва бившата му съпруга Манди Шипстоун, която живее в Булуел край Нотингам.

"Бяхме женени 4 години преди да ме зареже. Така и социалните не успяха да го намерят, за да плати издръжка за децата. Сега те са на 18 и 20 години и е малко късно. Не му искам парите, въпреки че най-накрая се знае къде е", допълва тя.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 юли - Телците да не рискуват, а да разчитат на интуицията си, Водолеите да не взимат спонтанни решения
ПИК TV x
Асим Адемов РАЗБИВА МИТОВЕ пред ПИК TV: ДНК-то на Промяната рухна! Лъжа е, че в еврозоната ще плащаме чужди дългове Асим Адемов РАЗБИВА МИТОВЕ пред ПИК TV: ДНК-то на "Промяната" рухна! Лъжа е, че в еврозоната ще плащаме чужди дългове
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента