ГОРЕЩО
ОБЛАЧНО И МЪГЛИВО! Намалената видимост се задържа, превалява на югоизток и по Черноморието (КАРТИ)
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хората в Кърджали масово са атакувани от телефонни измамници по празниците. Използва се най-популярния сценарий с пострадал роднина, предупредиха днес от пресцентъра на полицията в града.
препоръчано
Жена на 80 години предала на мошениците 6700 лева. Обадил й се е мъж, който съобщил, че дъщеря и е претърпяла злополука и са необходими пари.
Солидната сума била предадена на посредник на улица "Осми март" в Кърджали. По случая е образувано досъдебно производство за измама.
От полицията съобщават, че в последния от празничните дни на Коледа още 10 жители на града са били подмамвани по същия план. Нито един от тях обаче не е предал пари.
Шести блок на АЕЦ “Козлодуй” временно спира работа
1205
преди 6 минути
СВЕТЪЛ ДЕН: Черпят две прекрасни имена - празнуват също лекарите и аптекарите
11786
преди 36 минути
И БЕЗ ЦЪНЦИ СЪМНА: Ето кой сяда на овакантеното от "скандалната" журналистка място
47754
преди 46 минути
България се прощава с големия Боян Радев - поклонението е на Националния стадион
3812
преди 56 минути


