BG EN

Кърджали - топдестинация за секс туризъм на гръцките пенсионери

ЧАС ПИК

Кърджали - топдестинация за секс туризъм на гръцките пенсионери

60885
на 29.04.2014
Кърджали - топдестинация за секс туризъм на гръцките пенсионери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гръцки пенсионери избраха Кърджали за секс-дестинация, разказват сводници, цитирани от 24rodopi.com. Най-засилен бил трафикът през ГКПП „Маказа" на търсещи приключения от района на Комотини възрастни мъже в петък вечер и събота вечер.

препоръчано

Заради многото мераклии, „пунктовете за поръчка на платени момичета" в региона вече са 11. Те са в Кърджали, Момчилград, Кирково и перифериите на трите общински центъра.

След 21.30 часа вече могат да се видят проститутки и на булевард „България" в областния център, в отсечката от автогарата до светофарите пред комплекс „Орфей".

„Преди два месеца поставихме и момичета до Горичката, за да не изтървем гърците, които пътуват за секс чак до Пловдив. В момента в едното платно върви ремонт и е малко трудно, но това място твърдо ще стане „КПП на удоволствията", обратно на функциите на близкото КПП „Чилик", поясниха шефовете на секс труженичките.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК