ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожарникари са гасили голяма пожар в електропровод край смолянското село Забърдо.
препоръчано
На 17 юли в 21:45 часа на телефон 112 е получен сигнал за пожар в електропровод 20 kV в района на път за Забърдо в местността Халпачи (до ВЕЦ-Забърдо), собственост на ЕР-ЮГ. Предполагаема причина за пожара е късо съединение.
свързани новини
Гора се запали във Варненско
7215
на 18.09.2019
Пристигналият на място, екип на РСПБЗН - Чепеларе установил, че гори изолацията на електропровода, в резултат на което се запалват и сухите тревни площи под него, в близост до пътя и горския фонд.
След изключване на електрическото захранване от дежурен екип на ЕР-ЮГ, екипът огнеборци успява да ликвидира пожара на площ около 20 кв. м, спасявайки смесена гора с площ около 100 дка.
28 пили шофьори установи МВР за ден
6909
преди 13 часа
Кола блъсна и уби гробар в Поповица
12337
преди 14 часа
ДОБРА РАЗВРЪЗКА: Откриха изчезналата жена от социалния дом до Пловдив
12195
преди 14 часа
Спасиха паднал върху 20-метров бор парапланерист
12945
преди 16 часа


