BG EN

Късо съединение е причина за пожара в автовоз на автомагистрала „Струма”

Инциденти

Късо съединение е причина за пожара в автовоз на автомагистрала „Струма”

8768
на 08.09.2017
Късо съединение е причина за пожара в автовоз на автомагистрала „Струма”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Късо съединение е причина за пожара в автовоз на автомагистрала „Струма”, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР–Кюстендил, цитирани от Фокус.

препоръчано

Екип на Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението” – Дупница угаси пожара.

Напълно унищожен е микробус „Ивеко“, изгоряла е и предната част на втория превозван бус „Мерцедес“, почти напълно е изгоряла кабината на автовоза.

Шофьорът – македонски гражданин, е невредим.

свързани новини

Причина за възникването на пожара е късо съединение.

Движението в посока София е възстановено, като се осъществява в изпреварващата лента и се регулира от пътни полицаи.

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК