BG EN

Къща изгоря до основи, собственикът оцеля без дрехи

Региони

Къща изгоря до основи, собственикът оцеля без дрехи

3637
на 17.11.2015
Къща изгоря до основи, собственикът оцеля без дрехи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Истинска драма в сливенско село Оризаре. Къща изгоря до основи, а 32-годишният й собственик Петко Иванов оцеля, но загуби всичките си дрехи в пламъците. Драмата се разигра в 2 часа през нощта на 16 ноември. Пожарът е възникнал в коминното тяло на къщата, което не е било почистено, казаха от полицията в Сливен . Петко спял в пристройка към голямата сграда, пише "Стандарт". В стаята обаче имало много дърва, които бързо се запалили и обхванали цялата къща.

препоръчано

Петко успял да избяга и излезе по пижама. Негови съседи му помогнаха с дрехи, казаха жители на Оризаре. Изгорели са покъщнина, мебели, техника, включително и домашната ракия и туршиите, които са били в приземна изба.

Сега не знаем какво ще става с Петко, който е безработен и все още няма семейство. Преди време той работеше в чужбина, споделиха хора от селото. От полицията в Сливен казаха, че пожарът бил ликвидиран 4.40 мин, като са спасени 3 съседни сгради. Къщата е била собственост на Петко, негов брат и сестра му, които живеят в същото село.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК